Talli perenaine/treener

Kes on Triin Vahimets?

Triin on spetsialiseerunud ratsutamise algõpetuse, takistus- ja koolisõidu treenerina ning lisaks eesti keelele suhtleb külastajatega/õpilastega hea meelega ka soome keeles.
Vihterpalu talli juhatajana alustas Triin 2018.a lõpust. Ratsutamisega alustas Triin juba 1994.a Ihaste ratsaspordi baasis, seejärel jätkas treeninguid erinevate treenerite käe all nii Luunja tallis kui ka Tooma tallis (Andres Trei). Alates 2002. a täiendas end erialaselt Soomes. Aastatel 2002–2003 töötas Triin Hakan Wahlmani koolisõidu tallis, seejärel Gumbölen ratsastuskeskuses (2003–2004) ja vahemikus 2007–2008 Lounaisrannikon ratsastuskoolis. Enne Vihterpalu talli perenaise ja treeneri ametit toimetas Triin Ado tallis.
Triin on end täiendanud ka Ypäjä ratsutamisjuhendaja koolitusel (2002–2004), läbinud
Kati Leutoneni ratsutamistreeneri koolituse (Särevere, 2011) ning koolisõidu ja takistussõidu kohtunike koolituse (2011), vastab Põllumajandustootja III (hobusekasvatus) kutsekvalifikatsiooni nõuetele ning lisaks omandatud laagrikasvataja ja juhendaja kutsekvalifikatsiooni tunnistuse. Erialaga seotud täiendkoolitustel osaleb Triin pidevalt.
Rohelise Kaardi eksami vastu võtmise õigust omab Triin samuti ning 05.04.2021 seisuga on kinnitatud 69 Rohelist Kaarti. Järgusportlaseid on kokku kaheksa.
Parimateks tulemusteks peab Triin enda aretatud, kasvatatud ja ratsastatud koolisõidu suunalise hobuse Vera De Versoga A–L taseme skeemides üle 65% tulemusi ning auhinnalisi kohti (vt. lisa );
Lisaks, enda loodud ratsakooli silmapaistvamaid tulemusi Eesti Ratsakoolide Meistrivõistlustel:
Ratsakoolide Meistrivõistlustel võistkondlikus arvestuses II koht (Juurimaa tall, 2017);
Ratsakoolide Meistrivõistlustel laste ja noorte arvestuses III koht ning harrastajate arvestuses jagamisel I ja II koht (Niitvälja, 2018).
Enda treenerite seast parimateks peab Triin koolisõidus Annika Õkva’t ja Annike Laving’t ning takistussõidus Ivo Ots’a ja Kullo Kender’t.
Triinu enda silmapaistvamateks õpilasteks on olnud Kristi Luha, Merilin Luik – EMV poniklassi pronks (2016), Eleanora Aunap – poniklassi EMV kuld (2018), Kertu Kütt – SMV lasteklassi hõbe ja laste EMV IV koht (2017) ja Kristin Prei

error: Content is protected !!