Ratsalaagrid 2023

Matkalaager mööda mereäärt Vihterpalust Dirhamini

Reede õhtul alustame matka Vihterpalust Nõvale (2-4 tundi), järgmisel päeval matkame marsruudil Nõva-Peraküla-Dirhami-Spitham (4-5 tundi+lõuna), pühapäeval alustame matka Spithamist tagasi Vihterpalu suunas (5-6 tundi koos lõunapausiga).
Täpsem matka pikkus lepitakse kokku vahetult enne laagrit arvestades nii osalejate soovidega kui ka ilmaoludega
Laagris osalemiseks on vajalik eelnev galopi kogemus (kui veel nii vilunud ratsanik ei ole tule meie vahvatesse ratsatrennidesse). Matkalaagris osaleja vanus peab olema vähemalt 10a (Infot eraldi lastele mõeldud ratsalaagrite kohta leiad SIIT).

Laagri maksumuseks on 350€ (sisaldab majutust saunaga puhkemajades, toitlustamist 3-4 korda päevas, ratsutamist mere ääres ja männimetsades kolme päeva jooksul kokku vähemalt 13 tundi)
NB! Matkalaagris on võimalik osaleda ka üksikutel päevadel, küsi laagri maksumust kirjutades meilile või uuri lähemalt SIIT

Laagrite toimumisajad:
14-16. aprill matkalaager
19-21. mai matkalaager
9-11. juuni matkalaager
18-20. august matkalaager

Ratsalaager algajatele täiskasvanutele

Laager, mis on sobilik täiesti algajatele täiskasvanutele.
Laagri maksumuseks on 300€ (sisaldab 2 platsitreeningut ja 2 matka männimetsas ja mere ääres ning teooriatunde, ööbimist Puuna öömajas, toitlustamist ja kohvipause kokku 4 korda päevas)

Laagrite toimumisajad:
5-7.mai algajad ratsanikud

Palun kirjelda lühidalt, millised on täpsemad oskused, kui kaua oled ratsutamisega tegelenud, kui tihti tegeled ratsutamisega jne
error: Content is protected !!