Ratsalaagrid lastele_old

Sügislaager 23. – 27.oktoober 2023

Vastavalt osaleja tasemele saavad lapsed proovida laagri jooksul erinevaid hobuseid. Trennid toimuvad kahes grupis kaks korda päevas liivaplatsil või maastikul. Majutus Puuna öömajas või Nõva puhkemajades. Laagrisse võib tulla ka oma hobusega (tasu ei lisandu).

Mida laagrisse kaasa võtta?!
Mugavad riided ja jalanõud iga ilma jaoks, nt soojad riided – fliis, kampsun, jope, sokid, lisaks kummikud, tossud, plätud, pesemisvahendid, rätik jne. Ratsutamiseks mõeldud püksid ei tohi olla paksude siseõmblustega ja võiksid olla kas liibuvad või alt kummiga, et püksisääred ratsutamise ajal üles ei keriks, ratsutamise jalanõud peaks olema väikese kontsaga ja mitte libeda tallaga. Ratsutamise ajal on kohustuslik kanda ratsakiivrit ja turvavesti, kellel enda oma ei ole, saab laenata tallist.
https://vihterpalutall.ee/ratsaniku-riietus/
Voodipesu on kohapeal olemas.

Laagris on mobiiltelefonide kasutamine piiratud (söögiaegadel, ühistegevustes, treeningute ajal ning öösel). See distsiplineerib ja aitab noorel keskenduda laagri tegevustele.

Laagri kava:
9.00 Hommikusöök
9.30 kogunemine tallis ja hobuste jagamine
10.00-10.30 hobuste valmis panek ratsutamiseks
10.30-11.30 ratsutab algajate grupp
11.30-12.30 ratsutab edasijõudnute grupp
13.00 lõunasöök
14.00-15.00 teooria
15.00-16.00 hobuste bokside koristamine
16.00 õhtuoode
17.00 hobuste toomine koplist
18.00-19.30 ratsutamine maastikul
20.00 õhtusöök
21.00 pesemine ja vaba aeg
22.30 öörahu

NB! Kui laagrisse on registreeritud, saadetakse teile kuni ühe kuu jooksul arve, mille alusel tuleb tasuda ettemaks, milleks on 20% laagri maksumusest. Ettemaks on vajalik broneeringu kinnitamiseks. Alaealised ei saa ratsalaagrisse ilma vanema nõusolekuta registreerida, seega palume ühendust võtta lapsevanematel!
Laagrikoha ülesütlemisel ettemaksu ehk 20% ei tagastata. Laagrisse ei võeta vastu lapsi, kellel on laagritasu maksmata enne laagri algust.
Arveldusarve: Vihterpalu tall OÜ EE622200221070918642

Laagri maksumuseks on 360€ (sisaldab ööbimist, 4 söögikorda päevas, ratsutamist nii platsil kui maastikul 2 korda päevas ehk kahe päeva jooksul kokku 4-6 tundi, teooriatunde ning laagri lõpus väikest kingitust)

Laagrisse registreerimiseks täida ankeet lehe lõpus!

Suvelaagrid

Laager toimub terve suve vältel üheksas vahetuses (valik vastavalt kuupäevadele). Ühte vahetusse võtame korraga kuni 15 last vanuses 8-17a. Vastavalt osaleja tasemele saavad lapsed proovida laagri jooksul erinevaid hobuseid. Trennid toimuvad kahes grupis kaks korda päevas liivaplatsil või maastikul. Toitlustust pakume neli korda päevas, ööbimine asub talli kõrval suvemajades, kus on kokku neli eraldi magamistuba. Pesemisruumid ja wc-d asuvad talli puhkeruumis. Laagrisse võib tulla ka oma hobusega (tasu ei lisandu).

Mida laagrisse kaasa võtta?!
Mugavad riided ja jalanõud iga ilma jaoks, nt soojad riided – fliis, kampsun, jope, sokid, lisaks kummikud, tossud, plätud, päevitusriided, pesemisvahendid, rätik jne. Ratsutamiseks mõeldud püksid ei tohi olla paksude siseõmblustega ja võiksid olla kas liibuvad või alt kummiga, et püksisääred ratsutamise ajal üles ei keriks, ratsutamise jalanõud peaks olema väikese kontsaga ja mitte libeda tallaga. Ratsutamise ajal on kohustuslik kanda ratsakiivrit ja turvavesti, kellel enda oma ei ole, saab laenata tallist.
Voodipesu on kohapeal olemas.

Laagris on mobiiltelefonide kasutamine piiratud (söögiaegadel, ühistegevustes, treeningute ajal ning öösel). See distsiplineerib ja aitab noorel keskenduda laagri tegevustele.

NB! Kui laagrisse registreeritud, saadetakse teile kuni ühe kuu jooksul arve, mille alusel tuleb tasuda ettemaks, milleks on 20% laagri maksumusest. Ettemaks on vajalik broneeringu kinnitamiseks. Alaealised ei saa ratsalaagrisse ilma vanema nõusolekuta registreerida, seega palume ühendust võtta lapsevanematel!
Laagrikoha ülesütlemisel ettemaksu ehk 20% ei tagastata. Laagrisse ei võeta vastu lapsi, kellel on laagritasu maksmata enne laagri algust.
Arveldusarve: Vihterpalu tall OÜ EE622200221070918642

Palun märgi laagri kuupäevad ning suvelaagri puhul ka vahetuse nr
Lapse ees-ja perekonna nimi
Palun kirjelda lühidalt, millised on täpsemad oskused, kui kaua oled ratsutamisega tegelenud, kui tihti tegeled ratsutamisega jne
Palun märkida, kui lapsel esineb mõne toidu suhtes allergiaid
Palun märkida telefoni number ja email
error: Content is protected !!