SUVEL 2017 RATSALAAGREID EI TOIMU, KOHTUME AASTAL 2018


Aastal 2017 me seoses perelisa sünniga suviseid ratsalaagreid ei korralda.

Alates juunist, pakume võimalusi kahe-kolme päevasteks ratsapuhkusteks.

Kliente majutab ja toitlustust pakub endiselt Puuna öömaja!

Puhkuse broneerimiseks võtke ühendust telefonil 58506386 ( Kristina)
Laagrilapsed ööbivad Puuna Öömajas( www.puuna.ee). Öömajas toimub ka hommikune ja õhtune toitlustus.  Lõunasöök viiakse läbi Vihterpalu tallis kohapeal. Toidukordi on kokku kolm, lisaks snäkid.

Ratsutamine toimub meil kaks korda päevas. Sõiduhobuseid on tallis kokku 11 ja laagrilisi võtame ühte vahetusse 9.  Trennides kasutatavad hobused on vanusevahemikus 5-15 aastat.

Laagri jooksul käime mitu  korda ratsamatkal. Ilusate ilmade korral teeme ka ühe pikema ratsamatka koos piknikuga. Meie tall asub merele lähedal ja ratsamatkad kulgevad mööda mere -äärt ja läbi männimetsa.

Esimesel päeval toimub laagrilaste kogunemine kell 10.00 hommikul. Esimene laagripäev on mõeldud sisseelamiseks ja tutvumiseks meie talli kodukorraga. Sellel päeval jaotatakse vastavalt ratsutajate kogemustele ja oskustele ka sõiduhobused. Laagri vältel hoolitseb iga laps ise enda sõiduhobuse eest. Soovikorral võivad laagrilised ka sõiduhobuseid omavahel vahetada.

Lapsed saavad osa kõigest meie tallis toimuvast ja aimu, mis tunne on omada päris enda hobust.

Lisaks treeningus käivatele hobustele on meie tallis mitu noorhobust, kellega saavad laagrilised kordetreeninguid läbi viia. Neid hobuseid kasutades omandame teadmisi kordetööst ja noorhobuste
õpetamisest.

Ilusate ilmadega käime mere ääres ujumas, samuti on olemas batuut ja atv-d.

Lisaks hobustele, saavad lapsed tegeleda meil elavate kitsede, kanade ja jänestega.

Laagri lõppedes toimub võistlus või esinemine meid vaatama tulnud lapsevanematele ja sugulastele/tuttavatele.

Lisaks toimub piknik ja tutvustame meie talli elu/olu ka külalistele!

Laagrilisi juhendavad talliomanik kristina Martikainen ja ratsatreener Õnne Halliko ( II taseme EOK ratsatreener). Kristina põhitööks on noorhobuste õpetamine, müük ja turistide juhendamine ratsatreeninguil ja matkadel. Õnne Halliko põhitööks on kestvusratsutajate treenimine. Tema õpilased on saanud mitmeid tiitleid nii välisriikides, kui erinevatel EMV võistlustel. Viimasteks suuremateks võistlusteks, kus Õnne treenerina osales on Bahreinis toimunud Sõjaväelaste MM (2012a) ja Abu Dhabis toimunud President Cup (2013a).

Lisaks on meil palju usinaid abilisi, kes kõik vajadusel laagrilisi aitavad!

 

Laagri hind 210.- €

Iga laagriline saab lisaks Vihterpalu talli T-särgi ja lõpuürituselt roseti.

Registreerimiseks saata meil aadressil: kristina.martikainen@meietall.ee ,  helistada telefonil: 58 506 386  või kasutada meie kodulehel olevat registreerimise ankeeti

 ( http://vihterpalutall.edicy.co/registreerimine) !

Teile saadetakse registreerimisleht ja info, mida laagrisse kaasa võtta ja mida koju jätta.

Broneerimistasu on 100.- € ( laagrikoha tühistamisel tagastamisele ei kuulu), ülejäänud summa (110€) võib tasuda ka kohapeal sularahas.

KOHTUME LAAGRIS! :)

Viimased uudised 23. January - Registreerumine suvistesse laagritesse on avatud!